Dom drewnem otulony

Całoroczna, weekendowa i wakacyjna ostoja z daleka od miasta otoczona dużym terenem zieleni z dala od sąsiedniej zabudowy.

Otwarty plan wnętrza zachęca do wspólnego spędzania czasu, to był priorytet inwestorów.

Reprezentacyjne i otwarte wejście zaprasza w dalszą przestrzeń dzienną. Kuchnia, jadalnia i salon przenikają się spójnie kolorystyką i zapraszają do odpoczynku. Duże drewniane okna są atutem, dzięki temu taras staje się przedłużeniem wnętrza.

Królem jest drewno w naturalnym odcieniu i swoim ciepłem łączy wszystkie pomieszczenia. Naturalny materiał oprócz podłogi został użyty jako dekoracja ścienna wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki temu całość inwestycji jest spójna.

Szlachetnie potraktowane drewno z odzysku widnieje na ścianie z telewizorem oraz zostało użyte do stworzenia nietuzinkowej zabudowy kuchennej w towarzystwie wytwornego, ponadczasowego marmuru.

Nowoczesny stół oraz modułowa kanapa XXL zapewniają komfort wypoczynku dla dużej ilości członków rodziny i przyjaciół. Pastelowe kolory użyte w meblach tapicerowanych i dodatkach wprowadzają finezję i radość do wnętrza. Główne oświetlenie nadaje nowoczesną lekkość, a boczne wydobywa piękno drewna wieczorową porą. Łazienka tonie w marmurach... Zmieściliśmy bez problemu prysznic i dużą wannę co sprzyja iście królewskiemu relaksowi.

Sypialnie w spokojnych barwach jasna i ciemna. Sypialnia maluchów niebiańsko spokojna za to pokój zabaw udekorowany przerośniętymi i kontrastowymi obrazami resztę barw dodają same zabawki.

Reprezentacyjne i otwarte wejście do całorocznego domu
Salon sprzyjający odpoczynku z dużą ilością drewna
Salon sprzyjający odpoczynku z dużą ilością drewna 2
Drewno z odzysku na ścianie z telewizorem w salonie
Drewniane drzwi we wnętrzu
Nietuzinkowa zabudowa kuchenna
Schody drewniane w domu
Elegancka łazienka
Elegancka wanna w pięknej łazience
Elegancki prysznic
Przytulna sypialnia
Przytulna sypialnia 2
Sypialnia dla małych dzieci
Sypialnia dla małych dzieci z odcieniami niebieskiego
Sypialnia dla dwójki dzieci